Tworzę śluby
z duszą

Chcielibyście w dniu ślubu móc skupić się na przeżywaniu go w pełni, wiedząc, że nad resztą czuwa profesjonalistka?

Co mogę dla Was zrobić?

Za każdym razem Wasze
„tak” jest dla mnie
ogromnym zaszczytem.

Kochani, odetchnijcie…

Chcielibyście w dniu ślubu móc skupić się na przeżywaniu go w pełni, wiedząc że nad resztą czuwa profesjonalistka?

Każdy z Was ma zupełnie inną, wyjątkową historię miłości.

Warto by znalazła ona odzwierciedlenie w Waszym Dniu Ślubu i została wsparta o nienaganne planowanie i organizację, w czym z przyjemnością Wam pomogę.

Dajcie się poznać i wykreujmy razem ślub Waszych marzeń.

Poznajcie mnie

Ola i Tony

We worked with Paulina for almost a year. It started with a casual meeting that turned into an intense 11 months. A quick and professional approach to the topic, easy communication, interesting ideas and an individual approach to us as a couple.

Zobacz zdjęcia z tej uroczystości

Anastasia i Andrii

Z całego serca polecam współpracę z Paulą. Na zaplanowanie ślubu mieliśmy tylko dwa miesiące, a kontakt do Pauliny otrzymałam zupełnie przypadkiem i co za szczęście to okazało się dla nas! Wiedziałam, że w każdej chwili mogę na nią liczyć i nigdy nie czułam się bez wsparcia.

Zobacz zdjęcia z tej uroczystości

Klaudia i Faheem

Paulina made it not just a wedding but a dream wedding. It was multicultural wedding so it needed delicately planned. In the day of wedding she really worked hard to make sure every minute during the wedding is well planned. Our guests have not seen wedding like this before and they simply love it and will remember our wedding forever.

Zobacz zdjęcia z tej uroczystości

Ania i Thiago

Z całego serca chcę polecić wszystkim parom młodym, których przerasta organizowanie Dnia Ślubu; Ceremonii i przyjęcia weselnego, zadbanie o każdy najmniejszy szczegół… Wszystkim, którzy potrzebują pomocy – bardzo pracowitą, rzetelną, systematyczną, do bólu opanowaną nawet w stresujących sprawach…

Zobacz zdjęcia z tej uroczystości

Kasia i Grzegorz

Współpraca przy przygotowaniach do naszego wesela, mimo stresujących chwil była ogromną przyjemnością. Paulina nie miała łatwego zadania: przyszło jej organizować ślub w okresie obostrzeń wynikających z pandemii koronawirusa, ale mimo to wszystko wyszło pięknie i dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy.

Zobacz zdjęcia z tej uroczystości

Edyta i Sławek

Jeśli szukacie osoby profesjonalnej, nie bojącej się wyzwań, godnej zaufania a przy tym uśmiechniętej i z sercem na dłoni to Paulina jest idealna. Mamy nadzieję, że nasze wspólne życie będzie tak idealne jak zorganizowane przy jej pomocy wesele.

Zobacz zdjęcia z tej uroczystości

Agnieszka i Paweł

Pomoc Pauliny w trakcie przygotowań do ślubu oraz wesela jak i w samym dniu uroczystości była nieoceniona. Paulina w sposób profesjonalny jak i z pełnym zaangażowaniem doradzała nam na każdym kroku organizacji uroczystości, jak i przejęła kontakt ze wszystkimi podwykonawcami, co bardzo nas odciążyło.

Celebrujcie
miłość

… i cieszcie się każdą chwilą tak jak moje wspaniałe Pary Młode!

Zobaczcie moją ofertę

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli perfekcyjna organizacja, ponadczasowość, wyczucie stylu, ale przede wszystkim indywidualne podejście, wysłuchanie i zrozumienie Waszych potrzeb są dla Was ważne to porozmawiajmy o tym jak możemy to wszystko połączyć i stworzyć ślub Waszych marzeń.

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 08:00-16:00
Sobota: Nieczynne

Moje social media

Skorzystajcie z
formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Porozmawiajmy
i stwórzmy wizję Waszego dnia!

Langner Weddings
Tel. +48 690 888 785
ul. Ku Rzece 5/198
03-194 Warszawa