Opinie

Kasia i Grzegorz

Współpraca przy przygotowaniach do naszego wesela, mimo stresujących chwil była ogromną przyjemnością. Paulina nie miała łatwego zadania: przyszło jej organizować ślub w okresie obostrzeń wynikających z pandemii koronawirusa, ale mimo to wszystko wyszło pięknie i dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy.
Paulina jest agentem od zadań specjalnych! Znaleźliśmy w niej również kompana, który nas wysłuchał oraz wraz z nami przeżywał wszystkie emocje związane z przygotowaniami. Teraz żałujemy, że to wszystko tak szybko minęło. W dniu ślubu jej pomoc była nieoceniona, mogliśmy się cieszyć z drobiazgów, podczas gdy Paulina z drugą koordynatorką ciężko pracowały, aby wszystko dopiąć na ostatni guzik. Polecamy serdecznie i gorąco! Szkoda, że nie planujemy drugiego razu...

Edyta i Sławek

Jeśli szukacie osoby profesjonalnej, nie bojącej się wyzwań, godnej zaufania a przy tym uśmiechniętej i z sercem na dłoni to Paulina jest idealna. Mamy nadzieję, że nasze wspólne życie będzie tak idealne jak zorganizowane przy jej pomocy wesele.

Agnieszka i Paweł

Pomoc Pauliny w trakcie przygotowań do ślubu oraz wesela jak i w samym dniu uroczystości była nieoceniona. Paulina w sposób profesjonalny jak i z pełnym zaangażowaniem doradzała nam na każdym kroku organizacji uroczystości, jak i przejęła kontakt ze wszystkimi podwykonawcami, co bardzo nas odciążyło.
Niejednokrotnie wykazała się wiedza i doświadczeniem przy wyborze dodatków do wystroju sali i kościoła, co dodało podniosłości tego dnia oraz stworzyło niepowtarzalny klimat. W napiętych sytuacjach w trakcie przygotowań umiała przejąć inicjatywę i doprowadzić zadanie do końca zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Śmiało możemy polecić Paulinę jako Wedding Plannerkę.

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli perfekcyjna organizacja, ponadczasowość, wyczucie stylu, ale przede wszystkim indywidualne podejście, wysłuchanie i zrozumienie Waszych potrzeb są dla Was ważne to porozmawiajmy o tym jak możemy to wszystko połączyć i stworzyć ślub Waszych marzeń.
Prześlijcie mi wiadomość a ja postaram się na nią niezwłocznie odpowiedzieć.
Jeśli wolicie kontakt telefoniczny to skontaktujcie się ze mną bezpośrednio, dzwoniąc na poniższy numer telefonu:
Paulina Langner-Bentkowska

Formularz kontaktowy