Regulamin opinii

Opinie umieszczone na tej stronie internetowej pochodzą od klientów, którzy skorzystali z usług „Langner Weddings Paulina Langner-Bentkowska”. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie publikowane opinie pochodziły od klientów, którzy faktycznie skorzystali z usług firmy. Informacje są zbierane, gromadzone i publikowane zgodnie z poniższym regulaminem.

Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r. zmieniająca dyrektywę Rady 93/13/EWG i dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 98/6/WE, 2005/29/WE oraz 2011/83/UE w odniesieniu do lepszego egzekwowania  unowocześnienia unijnych przepisów dotyczących ochrony konsumenta.

Regulamin opinii

 1. Niniejszy regulamin określa zasady zamieszczania opinii użytkowników na temat usług „Langner Weddings Paulina Langner-Bentkowska” (zwaną dalej Firmą).
 2. Firma wyświetla na stronie internetowej wybrane opinie pochodzące z Google Moja Firma.
 3. Ocena wyświetlana na stronie internetowej jest średnią wszystkich ocen pochodzących z Google Moja Firma.
 4. Zamieszczanie opinii jest możliwe po skorzystaniu z usług Firmy, w szczególności po zawarciu umowy, przy czym zamieszczenie opinii jest możliwe w każdym czasie.
 5. Klient powinien formułować opinie w sposób rzetelny, uczciwy i merytoryczny, w miarę możliwości poprawny językowo oraz bez używania wulgaryzmów i innych słów powszechnie uznanych za obraźliwe.
 6. Firma zastrzega sobie możliwość drobnej korekty ortograficznej i stylistycznej opinii, które umieszczone są na stronie internetowej. Korekta dotyczy poprawy znaków diakrytycznych i interpunkcyjnych, przy czym nie ingeruje w istotę przekazu opinii.
 7. Firma może w każdej chwili weryfikować, czy zamieszczone opinie są zgodne z Regulaminem, a w szczególności, czy pochodzą od klientów, którzy skorzystali z usług Firmy.
 8. Zakazane jest zamieszczanie opinii:
  a) bez uprzedniego skorzystania z usług Firmy;
  b) wypełniających znamiona czynu nieuczciwej konkurencji w rozumieniu art. 3 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji;
  c) naruszających dobra osobiste Sprzedawcy lub osoby trzeciej;
  d) wszelkich materiałów chronionych prawem autorskim, których rozpowszechnianie jest zabronione;
  e) przez opłaconych użytkowników, w celu sztucznego podwyższenia oceny usług;
  f) zawierających przekazy reklamowe.
 9. Klienci, którzy skorzystali z usług Firmy, otrzymali wiadomość e-maila z zaproszeniem do wyrażenia swojego zdania na temat współpracy z Firmą. Firma wysyła taką wiadomość tylko do klientów, którzy skorzystali z usług.
 10. Firma nie ponosi odpowiedzialności za zawartość opinii przekazywanych przez użytkowników oraz nie wpływa i nie sugeruje ich treści.
 11. Ustanowiono procedury, które zapewniają, aby publikowane opinie pochodziły od konsumentów, którzy skorzystali z usług Firmy. 
 12. Opinie podpisane są nickiem użytkownika lub imieniem i nazwiskiem, którym posługuje się użytkownik. Firma zastrzega sobie możliwość umieszczenie tych danych przy opinii wyświetlanej na stronie internetowej.
 13. W przypadku wątpliwości dotyczących zamieszczonych opinii użytkownik strony może zgłosić Firmie opinię do weryfikacji. Po otrzymaniu zgłoszenia Firma podejmie działania, odpowiednie do posiadanych możliwości, w celu weryfikacji autentyczności zamieszczonej opinii.
 14. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane na stronie internetowej zgodnie z powyższym regulaminem.  
 15. Regulamin wchodzi w życie z dniem jego publikacji na niniejszej stronie internetowej.

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli perfekcyjna organizacja, ponadczasowość, wyczucie stylu, ale przede wszystkim indywidualne podejście, wysłuchanie i zrozumienie Waszych potrzeb są dla Was ważne to porozmawiajmy o tym jak możemy to wszystko połączyć i stworzyć ślub Waszych marzeń.

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 08:00-16:00
Sobota: Nieczynne

Moje social media

Skorzystajcie z
formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Porozmawiajmy
i stwórzmy wizję Waszego dnia!

Langner Weddings
Tel. +48 690 888 785
ul. Ku Rzece 5/198
03-194 Warszawa