Opinie Par,
które mi zaufały

Regulamin opinii

Ola & Tony

We worked with Paulina for almost a year. It started with a casual meeting that turned into an intense 11 months. A quick and professional approach to the topic, easy communication, interesting ideas and an individual approach to us as a couple.

Paulina took care of every detail of our wedding, helped us in stressful situations and looked for alternative solutions. We are very pleased and grateful for the coordination of our wedding. The guests were delighted by our party and said that it was tailor made for us as a couple. All thanks to Paulina and her vision. We wish Paulina good luck in her future career, and we wholeheartedly recommend Paulina’s services!

Zobacz fotorelację z tej uroczystości

Anastasia & Andrii

Z całego serca polecam współpracę z Paulą. Na zaplanowanie ślubu mieliśmy tylko dwa miesiące, a kontakt do Pauliny otrzymałam zupełnie przypadkiem i co za szczęście to okazało się dla nas!

W ciągu dwóch dni Paulina poznała naszą wizję i już zaczęła kontaktować się ze wszystkimi, od fryzur i makijażu po fotografów i dekoratorów. Wiedziałam, że w każdej chwili mogę na nią liczyć i nigdy nie czułam się bez wsparcia.

Wspaniałym dodatkiem do naszej współpracy były miłe rozmowy i serdeczność, którą obdarzała nas Paulina. Kiedy zachorowałam tydzień przed naszym ślubem, to właśnie ona nastawiła mnie na pozytywne myślenie, że wszystko będzie dobrze (i było!), a w dniu ślubu ona i jej, partnerka-koordynatorka Karolina zaspokajały każdą naszą potrzebę.

Wszyscy zaangażowani w nasz ślub byli życzliwi i pomocni, a ja wierzę, że to w dużej mierze dlatego, że Paulina przyciąga pozytywną energię. Nie było ani jednej rzeczy, która poszłaby nie tak i my mamy dużo fajnych wspomnień z tego dnia.

Bardzo się cieszymy, że Paulina była częścią naszego święta. Nie mogę się doczekać wspólnego planowania innych szczęśliwych wydarzeń!!! DZIĘKUJĘ!!!

Zobacz fotorelację z tej uroczystości

Klaudia & Faheem

Paulina made it not just a wedding but a dream wedding. It was multicultural wedding so it needed delicately planned.

In the day of wedding she really worked hard to make sure every minute during the wedding is well planned. Our guests have not seen wedding like this before and they simply love it and will remember our wedding forever.

Thanks to Paulina for taking care of it. My friends already took her contact as they saw how the wedding was and I really do recommend her to anyone who wants to have dream wedding 🙂

Zobacz fotorelację z tej uroczystości

Ania & Thiago

Z całego serca chcę polecić wszystkim parom młodym, których przerasta organizowanie Dnia Ślubu; Ceremonii i przyjęcia weselnego, zadbanie o każdy najmniejszy szczegół…

Wszystkim, którzy potrzebują pomocy – bardzo pracowitą, rzetelną, systematyczną, do bólu opanowaną nawet w stresujących sprawach, bardzo pomocną i przeogromnie sympatyczną P. Paulinę, która zorganizowała nam przepiękny Dzień Ślubu, od ceremonii aż po przyjęcie weselne. Proponowała, podpowiadała, słała po tysiąc maili dziennie i była do dyspozycji każdego dnia tygodnia aby wszystko było na czas… a czasu było niewiele, bo zaledwie 3 miesiące! Ogromne podziękowania od całej rodzinki.

Zobacz fotorelację z tej uroczystości

Kasia & Grzegorz

Współpraca przy przygotowaniach do naszego wesela, mimo stresujących chwil była ogromną przyjemnością. Paulina nie miała łatwego zadania: przyszło jej organizować ślub w okresie obostrzeń wynikających z pandemii koronawirusa, ale mimo to wszystko wyszło pięknie i dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy.

Paulina jest agentem od zadań specjalnych! Znaleźliśmy w niej również kompana, który nas wysłuchał oraz wraz z nami przeżywał wszystkie emocje związane z przygotowaniami. Teraz żałujemy, że to wszystko tak szybko minęło. W dniu ślubu jej pomoc była nieoceniona, mogliśmy się cieszyć z drobiazgów, podczas gdy Paulina z drugą koordynatorką ciężko pracowały, aby wszystko dopiąć na ostatni guzik. Polecamy serdecznie i gorąco! Szkoda, że nie planujemy drugiego razu…

Zobacz fotorelację z tej uroczystości

Edyta & Sławek

Jeśli szukacie osoby profesjonalnej, nie bojącej się wyzwań, godnej zaufania a przy tym uśmiechniętej i z sercem na dłoni to Paulina jest idealna. Mamy nadzieję, że nasze wspólne życie będzie tak idealne jak zorganizowane przy jej pomocy wesele.

Zobacz fotorelację z tej uroczystości

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli perfekcyjna organizacja, ponadczasowość,  wysublimowane wyczucie stylu, ale przede wszystkim indywidualne podejście, wysłuchanie i zrozumienie Waszych potrzeb są dla Was ważne to porozmawiajmy o tym jak możemy to wszystko połączyć i stworzyć ślub Waszych marzeń.

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 10:00-18:00
Sobota: Nieczynne

Moje social media

Skorzystajcie z
formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Porozmawiajmy i stwórzmy wizję Waszego dnia!

Langner Weddings
Tel. +48 690 888 785
ul. Ku Rzece 5/198
03-194 Warszawa