O mnie

Moja historia

Nazywam się Paulina Langner-Bentkowska i jestem wedding plannerką z pasji. Odkąd pamiętam zawsze byłam entuzjastką miłości i szczęśliwych zakończeń pisanych przez los.
Dzięki wspaniałemu splotowi życiowych wydarzeń i ja znalazłam moją miłość i to właśnie ona okazała także punktem zwrotnym w mojej karierze! Otóż, gdy zaczęłam planować własny ślub poczułam szczególne zamiłowanie do tworzenia tak wyjątkowych uroczystości. Wtedy to zdecydowałam się na udział w szeregu szkoleń z zakresu organizacji ślubów, które otworzyły mi drzwi do zajmowania się tym zagadnieniem w sposób profesjonalny. Jednak oprócz fachowości dla mnie szczególnie ważne jest podejście od serca, dlatego za każdym razem Wasze „tak” jest ogromnym zaszczytem, bo wpuszczacie mnie do swojego świata i obdarzacie zaufaniem w kreowaniu tak intymnego wydarzenia, za co jestem Wam bardzo wdzięczna.
Dziękuję, że zajrzeliście do mojego świata i zapraszam Was do kontaktu. Mam nadzieję, że już niedługo się spotkamy albo usłyszymy!

"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu."

Antoine de Saint-Exupéry, Mały Książę


Pozostańmy w kontakcie

Jeśli perfekcyjna organizacja, ponadczasowość, wyczucie stylu, ale przede wszystkim indywidualne podejście, wysłuchanie i zrozumienie Waszych potrzeb są dla Was ważne to porozmawiajmy o tym jak możemy to wszystko połączyć i stworzyć ślub Waszych marzeń.
Prześlijcie mi wiadomość a ja postaram się na nią niezwłocznie odpowiedzieć.
Jeśli wolicie kontakt telefoniczny to skontaktujcie się ze mną bezpośrednio, dzwoniąc na poniższy numer telefonu:
Paulina Langner-Bentkowska

Formularz kontaktowy