Poznajcie moją historię

Słów kilka o tym: jak stałam się Wedding Plannerką?

Poznajcie mnie

Nazywam się Paulina Langner-
Bentkowska i jestem wedding
plannerką z pasji.

Odkąd pamiętam zawsze byłam entuzjastką miłości i szczęśliwych
zakończeń pisanych przez los.

Dzięki wspaniałemu splotowi życiowych wydarzeń i ja znalazłam moją miłość i to właśnie ona okazała także punktem zwrotnym w mojej karierze!

Otóż, gdy zaczęłam planować własny ślub poczułam szczególne zamiłowanie do tworzenia tak wyjątkowych uroczystości. Wtedy to zdecydowałam się na udział w szeregu szkoleń z zakresu organizacji ślubów, które otworzyły mi drzwi do zajmowania się tym zagadnieniem w sposób profesjonalny.

Jednak oprócz fachowości dla mnie szczególnie ważne jest podejście od serca, dlatego za każdym razem Wasze „tak” jest ogromnym zaszczytem, bo wpuszczacie mnie do swojego świata i obdarzacie zaufaniem w kreowaniu tak intymnego wydarzenia, za co jestem Wam bardzo wdzięczna.

Dziękuję, że zajrzeliście do mojego świata i zapraszam Was do kontaktu. Mam nadzieję, że już niedługo się spotkamy albo usłyszymy!

Moja chwila miłości

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli perfekcyjna organizacja, ponadczasowość,  wysublimowane wyczucie stylu, ale przede wszystkim indywidualne podejście, wysłuchanie i zrozumienie Waszych potrzeb są dla Was ważne to porozmawiajmy o tym jak możemy to wszystko połączyć i stworzyć ślub Waszych marzeń.

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 10:00-18:00
Sobota: Nieczynne

Moje social media

Skorzystajcie z
formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Porozmawiajmy i stwórzmy wizję Waszego dnia!

Langner Weddings
Tel. +48 690 888 785
ul. Ku Rzece 5/198
03-194 Warszawa